Lucifer OnlineOffline
Important
Obtine datele contului FgDesign
la data de Lun Mai 01, 2017 6:58 pm
Ce fac daca am pierdut datele de la cont ?
Sunteți un fondator care întâmpină probleme la accesarea propriului forum sau la Unelte, deoarece nu vă mai amintiți parola? Cereți una nouă!
Vă rugăm să citiți întregul mesaj!

Pentru a intra în posesia datelor administrative, contactați prin mesaj privat pe Lu[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Atenție! Aveți nevoie de un număr minim de 1 mesaj postat în cadrul forumului de suport, pentru a putea trimite un Mesaj privat (PM).

Folosiți modelul următor pentru a contacta persoana responsabilă specificată mai sus:
Cod:

Adresă forum: (exemplu: forum.d340.biz)
Adresa de e-mail fondatoare: (exemplu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link])
Am/nu am acces la adresa de e-mail fondatoare: (exemplu: Nu am acces la adresa de e-mail fondatoare)
Am/nu am acces la forum și/sau unelte: (exemplu: Nu am acces nici la forum și nici la unelte)

Atenție!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dacă aveți dubii asupra adresei de e-mail folosite, faceți o listă cu toate adresele de e-mail pe care le dețineți.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dacă aveți un domeniu personalizat, vă rugăm să ne trimiteți și vechea adresă pe care ați avut-o (exemplu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]domeniu-d340.biz).

Câteva puncte importante pentru securitatea forumului dumneavoastră:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] NU trimiteți solicitări de parole mai multor persoane, deoarece parola vă v-a fii schimbată de mai multe ori.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] NU evdențiați în cadrul propriului forum aceste două informații (Link-ul forumului dumneavoastră și adresa de e-mail fondatoare).
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Vă rugăm să respectați acest model de cerere atunci când trimiteți PM cu problemele întâmpinate. În acest mod vom știi exact în ce circumstanță să intervenim pentru a primi un răspuns la cererea dvs. într-un timp rapid și eficient.

Vă mulțumim!

Ultima actualizare efectuată de către mihai la data de 22.08.2018.

Numai bine, Echipa FgDesign Ultima actualizare la de catre ... la data de ..
Sus In josVezi profilul utilizatoruluihttps://www.fgdesign.biz
Admin OnlineOffline
Important
Re: Obtine datele contului FgDesign
la data de Vin Iul 28, 2017 7:16 pm
Update 28.07.2017
Sus In josVezi profilul utilizatoruluihttps://www.fgdesign.biz
mihai OnlineOffline
Important
Re: Obtine datele contului FgDesign
la data de Joi Feb 22, 2018 1:31 am
Update 22.08.2018.